Úvodní stránka > Aktuality > Velitelské shromáždění Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit

Velitelské shromáždění Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit

Ve dnech 3. a 4. listopadu 2016 se uskutečnilo velitelské shromáždění Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit. Agentura pro setkání svých zaměstnanců z posádek Praha a Chocerady využila služeb VZ Bedřichov.

Zaměstnanci a vedení agentury se setkali u příležitosti vyhodnocení úkolů roku 2016. Odpovědní pracovníci informovali své kolegy prostřednictvím připravených prezentací  s vyhodnoceními opatření a úkolů plněných v roce 2016 v těchto tematických blocích: Zabezpečení jazykové přípravy, Služební kulturně-společenské akce zaměřené na propagaci MO v ČR i v zahraničí, Kulturní a společenské akce VUS Ondráš, Provoz zařízení péče o předškolní děti, Profesní rozvoj a péče o zaměstnance, Podpora státního tajemníka v MO jako manažera cíle 2. úrovně určených oblastech činnosti a Komplexní zabezpečení činnosti APrRPA.

Součástí programu byly též zajímavé přednášky s interaktivní složkou na téma Prevence rizikového chování a Finanční gramotnost. Na závěr plk. gšt. Ing. Pavel Vobůrka, ředitel agentury, seznámil všechny přítomné s hlavními úkoly pro rok 2017. I po náročném programu se našel čas na přátelském posezení.

Fotogalerie

Nahoru