Úvodní stránka > Aktuality > Slavnostní nástup ke Dni osvobození

Slavnostní nástup ke Dni osvobození

Dne 11. 5. 2017 v 10 hodin dopoledne se konal slavnostní nástup ke Dni osvobození na zámku Komorní Hrádek. Akce se zúčastnili vojáci a občanští zaměstnanci Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit, hosté z řad spolupracujících organizačních celků, bývalých zaměstnanců a místní samosprávy obce Chocerady v čele se starostkou paní Evou Bubnovou.

Slavnostní nástup, který probíhal pod taktovkou mjr. Ing. Radomíra Dupala, náčelníka oddělení vnitřní správy, zahájil přečtením rozkazu ministra obrany ke Dni osvobození ředitel Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit plk. gšt. Ing. Pavel Vobůrka.  V další části slavnostního dopoledne vyhlásil rozkaz ministra obrany o povýšení do hodnosti plukovníka Ing. Martina Papadopulose a do hodnosti kapitána Bc. Lukáše Soráda. Také ocenil předáním pamětních medailí Komorního Hrádku příkladnou práci a zásluhy osmi bývalých i součastných zaměstnanců.

V souvislosti se zásadní reorganizací Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit, která se uskutečnila k 1. 5. 2017, bylo součástí dalšího programu zopakování změn a představení vedoucích pracovníků nových organizačních celků.

 

Fotogalerie

Nahoru