Úvodní stránka > Aktuality > Dětská skupina v nových prostorách na pražském Veleslavíně

Dětská skupina v nových prostorách na pražském Veleslavíně

Plukovník gšt. Ing. Pavel Vobůrka, ředitel Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit, spolu s Ing. Martinem Lehkým, ředitelem AS-PO,  zahájili provoz v nových prostorách určených dětské skupině Praha.

Byla ukončena první etapa rekonstrukce objektu bývalých jeslí na pražském Veleslavíně. V tuto chvíli jsou uvedeny do provozu prostory pro první dětskou skupinu, která se do objektu přestěhovala z vily U Vorlíků, kde sídlila dosud. Rodiče i děti přicházeli dnes poprvé do nového a na všech bylo vidět nadšení. Děti prozkoumávaly nové herny a hračky. Rodiče si mohli prohlédnout i zázemí nového zařízení. 

Druhá etapa rekonstrukce, do které spadá i revitalizace a obnova přilehlé zahrady a hřiště a která bude ukončena k 31. 8. 2018, umožní navýšení kapacity z dnešních 24 na 44 dětí a dalším rezervním prostorem až na 63 dětí celkem. „Uvědomujeme si, nakolik je obtížné sladit rodinný a profesní život, přičemž mnozí vojáci a zaměstnanci plní v rámci své služby úkoly velmi náročné. Proto považujeme provoz dětských skupin za jeden ze stěžejních benefitů,“ řekl plukovník gšt. Ing. Pavel Vobůrka.  Poté také popřál nové paní ředitelce Bc. Kláře Bielové, DiS., a jejímu týmu hodně úspěchů v novém roce a dětem, aby se jim v nové školce líbilo

Fotogalerie

Nahoru