Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality

Dětská skupina v nových prostorách na pražském Veleslavíně

Publikováno: 2.1.2018 Autor: Mgr. Pavlína Klejšmíd

Plukovník gšt. Ing. Pavel Vobůrka, ředitel Agentury profesního rozvoje a podpory aktivit, spolu s Ing. Martinem Lehkým, ředitelem AS-PO,  zahájili provoz v nových prostorách určených dětské skupině Praha.

Vánoce v dětských skupinách

Publikováno: 20.12.2017 Autor: Mgr. Pavlína Klejšmíd

Adventní čas je pro děti hlavně časem čekání na příchod Ježíška. Právě ony se nejvíce těší na zdobení vánočního stromku a dárečky. V našich dětských skupinách se toto období těšení snaží tety a celý personál dětem zkrátit krásnými přípravami.

Vánoční koncert na Komorním Hrádku

Publikováno: 19.12.2017 Autor: Mgr. Pavlína Klejšmíd

Vánoční koncert na Komorním Hrádku se stal již tradicí. Letos se konal v pátek 15. prosince a plný Rytířský sál si mohl vychutnat krásné tóny děl L. Van Beethovena, P. I.

Jazykové vzdělávání - Agentura profesního rozvoje a podpory aktivit

Publikováno: 16.10.2017 Autor: Mgr. Pavlína Klejšmíd

Jazykové vzdělávání v rezortu obrany zabezpečuje Centrum jazykového vzdělávání Univerzity obrany. Nedostatečné kapacity pro základní kurzy k získání úrovně SLP 1 vedly k nákupu této služby od externích partnerů, což se ukázalo v mnoha směrech pro rezort nevýhodné.

Vzdělávání státních zaměstnanců

Publikováno: 12.10.2017 Autor: Mgr. Pavlína Klejšmíd

Po reorganizaci v měsíci květnu 2017 začala Agentura profesního rozvoje a podpory aktivit plnohodnotně zabezpečovat oblast vzdělávání státních zaměstnanců v působnosti státního tajemníka v MO, které zajišťuje v prostorách Edukačního centra v Choceradech.

Stránky

Nahoru